Štěstí osudová seznamka

Osudová seznamka Štěstí je jednou z největších a nejznámějších internetových seznamek, na kterou můžete na českém internetu narazit. Takže jestli nemáte moc šancí seznámit se osobně někde v baru nebo nemáte vůbec možnost někam chodit, osudová seznamka Štěstí je přesně pro Vás.

Na seznamce Štěstí je dnešním dnem registrováno přes 120 000 uživatelů, kteří se touží seznámit.  Na úvodní stránce seznamky můžete okamžitě začít vyhledávat svého vysněného partnera. Jednoduše si vyberete, jestli hledáte muže nebo ženu s orientací buďto heterosexuální, homosexuální nebo bisexuální. Dále si nastavíte věkové rozmezí, ve kterém by se měl daný uživatel vyskytovat. Dále si samozřejmě vyberete kraj, popřípadě město, ze kterého by měl daný inzerant pocházet. Poté se rozmyslíte jaký vztah hledáte, jestli vážný, přátelský nebo flirt a zadáte jej do filtru.

Máte samozřejmě na výběr z dalších věcí, které můžete do filtru dát, jako například stav, děti, jestli je kuřák nebo nekuřák nebo další věci. Poté už jen dáte vyhledat a vyjedou Vám všichni uživatelé, které splňují dané podmínky. Pak si jen vyberete nějakého uživatele, napíšete a kdo ví, třeba zrovna Vy budete mít osudové štěstí.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán České seznamky a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.