Seznamky bez registrace

Seznamek bez registrace se v dnešní době moc nevyskytuje, neboť to pro stránky není nijak perspektivní a vydělávající. Přesto však můžete narazit na pár seznamek, kde se nemusíte registrovat. Na seznamkách najdete vždy kategorie jako hledání vážného vztahu, kamarádství nebo třeba flirt.

V tomto ohledu je asi nejznámějším seznamovacím portálem na českém internetu portál Seznamka. Na úvodní stránce narazíte na velice příjemný, neagresivní design. Můžete si vybrat z velkého množství kategorií, včetně základních jako jsou Vážné seznámení, Flirt seznamka, Kamarádství a dopisování.

Dále také kategorie ojedinělé, jako jsou například Společené cestování, Sport, Tanec a spoustu jiných zajímavých kategorií. V kategoriích si dále můžete samozřejmě vybrat další podkategorie, jako například ona hledá jeho, on hledá ji, ona hledá ji a další. Na seznamce se registrovat nemusíte a inzeráty si můžete prohlížet volně. Dokonce i odepisovat na inzeráty lze bez registrace.

Pokud si však budete nějaký inzerát chtít podat, budete se přece jenom muset zaregistrovat. Získáte tak však také řadu výhod, jako je například lepší možnosti, přehlednější komunikace a další věci.

Komentáře jsou uzavřeny.