Štěstíčko seznamka

Seznamka Štěstí je jednou z největších internetových seznamek, které se v České republice vyskytují. Dnešním dnes zde naleznete přes 120 000 registrovaných uživatelů. Běžně se zde nachází přes 3 000 lidí online.

Jakmile se dostanete na stránky, přívítá Vás velice příjemný a nenáročný design. Hned na hlavní stránce si můžete vybrat jestli hledáte ženu nebo muže a dále si specifikujete svůj výběr. Vyberete si kraj, ve kterém by se měl nacházet, tedy například Jihomoravský, Středočeský, Jihočeský, Vysočina a dále si vyberete město v daném kraji. Poté zvolíte věk, v jehož rozmezí by se měl potenciální uživatel nacházet a zvolíte filtr vztahu.

Tedy jestli daný uživatel hledá vztah vážný, přátelský nebo třeba jenom nevinný flirt. Můžete si také dát filtr na uživatelův stav, tedy jestli by měl být svobodný, vdaá/ženatý, rozvedený nebo třeba vdovec. Dále si také můžete vybrat, jestli uživatel může mít nějaké děti, jestli by to měl být kuřák, či nekuřák.

Můžete si také stanovit rozmezí, ve kterém by se měla pohybovat jeho výška a váha. Poslední věcí, podle které se můžete také orientovat, je vzdělání.

Komentáře jsou uzavřeny.