Evropská seznamka

Evropská seznamka je jedinečná internetová seznamovací agentura, která pro své uživatele zajišťuje již řadu let online seznámení českých a slovenských žen s pány z celého světa, například z Velké Británie, USA, Německa, Rakouska, Francie, Švýcarska, Itálie a Španělska.

Agentura zajišťuje svým klientkám spoustu jistot, jako například anonymitu, dlouholeté zkušenosti na poli online seznamování, profesionální a osobitý přístup. Online Evropská seznamka je zcela zdarma, stačí pouze si založit profil, přičemž můžete dokonce obdržet bonus až 120 Korun.

Po dokončené registraci můžete dále sama kontaktovat muže v katalogu nebo na druhou stranu být kontaktována partnerem Vašich snů. Stránky nabízí také možnosti live chatu s cizince z celého světa. Můžete se například nechat někam pozvat na dovolenou nebo se třeba jen naučit komunikovat různými světovými jazyky. Pokud se podíváte na stránky, narazíte na příjemný nenáročný design, laděny do červené barvy.

Ihned si můžete vybrat, v jakém věku svého partnera hledáte a z jakého státu by měl pocházet. V současné době se v katalogu nachází přes 2 100 partnerů, ze kterých si můžete vybrat.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Světové seznamky. Záložka zde.

Komentáře jsou uzavřeny.